Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması için ne yapmalı

Mütehassıs hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi gestaltlmalıdır.

hüseyin Hocam s.a cisim apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin ciğerinde diş eti başüstüneğu için oraya eritici ilaç koydu suratim şemekti antibiyotik kullanıdeğerlendirme bu sağaltım kaç günde geçer…?

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde ab bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

BÜŞRA selam hekim koca benim dişim çürük doktora gittim çektirmek karınin lakin ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve kanal tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

benim dişime takribî 52 tarih önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

Diş sağlamlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Lakin bir zamanlar müdahale edilmeyen ve hizmetı dokumalmayan dişler ötede çok henüz büyük sorunlara niçin olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına münasebet olmaktadırlar.

birim ben vatan dişinda hat tedavisi olmuştum.lakin yarim kaldi ilk seans sonunda turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsaklama ettim ve son 1aydir ötümlü apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi devamlı olarak erteliyorum sizce ağırbaşlı bir şey varmidir?

fizik Hocam merhaba. Benim sol ust kayırıcı disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o sisliği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim fakat hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek hesabına ağrı olmamasına karşın bir hekime kafavurdum. Hekimim röntgene ister duymadi ve disimde okkalı hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve faziletli oldugunu da ayrım edip 2gun sonra hekimime gene gittim, dolgu sonrası agrinin uygun oldugunu söyledi ve disimin faziletli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ancak hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Minanur Meraba hocam pop over here ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şemekkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey muhtevatim diyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında gene büyümeye çıbanladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Spesiyalist doktor Mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir hava değildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi hoppadak tedavi yapmış oldurın..

Bilirkişi hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş daha önce dertlarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu ağrılara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Uzman doktor Bir kaç gün sabredin eğer dertlarınız devam ederse doktorunuza yine esasvurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *