En iyi Tarafı diş eti kanaması nasıl önlenir

Mütehassıs doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Spesiyalist doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek seyretmek gerekir.

Bilirkişi doktor Siz konulara vakıf olmaya sarrafiyelamıssınız. En sağlıklı siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki husus karşı yorum yazmıssınız ve iyileştirme sürdürmek dâhilin çabalıyorsunuz. Sizce daha iyiye mi gider melunye mi ? Kesinlikle diş hekimine gitmelisiniz.

Kompetan doktor Dişiniz ciğerin kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Mahir doktor Dilek satma Öncelikle geçmiş olsun.Kuvvetli çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması kesif kontralaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise kök kalması sertntı yaratmayabilir.

Uzman doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu konuda tereddüt evetşıyorsanız diğer bir diş hekimine de sağlık muayenesi olabilirsiniz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim ciğerin doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye mebdeladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye saksılamadan önce antibiyotik almama rağmen apse dahada gelişerek çenemden dudağıma kadar doldu. daha sonrasında enjeksiyon tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Bilirkişi hekim Diş röntgen filminize göre henüz kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik konstrüksiyonsı yeterli ise mutlaka implant öneririm..

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kabil bisey doldurdu lakin giderek o dolgu dvücutü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi mesele yoktu ama simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yasak lakin bastiramiyorum gine âdeta bisey batiyormus kabil oluyor doktora basvursam ne gibi tedavi uygulanir bana?

dilek altun Merhaba hocam çürük olan (yarısı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonra hanım doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne vakit gidip dişimi cekebiliim

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni fenomen banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Mütehassıs hekim Bir diş hekimine git niye kaynaklandığı navigate to this website konusunda size veri vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi haricinde cerrahi otama icraatı da vardır. Bu cerrahi emeklemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *