En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, oldu öteki kök bile çekilip namına implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek kayranın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin evetğu bölgede çekime niye olan bir enfeksiyon varsa, çilk teşrin esnasında ne denli bol temizlense de basarün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı negatif etkileme mümkünlığı vardır. Burada en uygun arılık, etki aletleriyle mekanik temizliğin katıteselsül laser kullanılarak binalabilir.

Mahir doktor Gene bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun tekrar aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış kabil. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüyorum fakat 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi dâhilin 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.başkası oda apseyi gördü çekimden sonra 2 ay mideinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer kucakinde implantı hulliyatp hatta üst çene kemiği sinüse andıran olduğu muhtevain implantı beş on eğik yapalım dedi.

benim dişime yaklaşık 52 tarih önce hat tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu diş hekimi. ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi iyileştirme edilene kadar sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam diş eti kanaması bitkisel çözüm edecektir. Sağaltma edilmez ve tedaviye geç lakırtıınırsa diş kaybedilebilir.

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi ciğerin yapılan sağaltım diş çürüklerinde yapılan hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi örgüyor. bugün diş hekimime ön üst iki dişimin itici şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi konstrüksiyonlması icap ettiğini söylemiş oldu bile bir zaman korktum açıkcası.

sevgili ekerl Doktor bey merhaba benim disim 2 sene once hat tedavisi oldu 2 sene sonra agrımaya basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler sıkıcap duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi fakat hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 kamer oldu disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı tekrar sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim ama gene sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

İrem Doktor satış merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik dermanlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken iki canlı olduğumu öğrendim.

Mahir doktor Geçmiş olsun Şu anda sair bir iyileştirme uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu emları kullanmaktan gayrı bir yolunuz yok..

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne devran gidip dişimi cekebiliim

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var auta diş etime iltihaplı sivilce kabil şfiillik var dr çekilmesini söyledi tedavisi muhtemel mü

Mütehassıs hekim Göremeden bu mevzu için değerlendirme kurmak harbi değildir. Röntgen filmine gereksinim olabilir..

İrem röntgen çektirmiştim sıkıntı 20 lik diş de bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti hekim. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi ama kestirmece 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz üzere iltihaplanmayı kurutup yine doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, amelî gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *